656
page-template-default,page,page-id-656,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Chata Visit Telgárt

Spoločné priestory na prízemí patria obývačke s gaučom a kuchynskému kútiku s jedálenským posedením. Dominantou tohto priestoru je krb, čo ešte zvýrazňuje atmosféru horskej chaty. Okrem toho tu môžete využívať televízor s káblovým príjmom, spoločenské hry a gauč, ktorý sa dá rozložiť a použiť ako prístelka pre dve osoby. Aj najnáročnejší klienti ocenia priestrannú kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a saunou.

Miesto na večernú debatu nájdete aj na poschodí v priestore chodby s malým posedením. Chata na poschodí disponuje dvomi spálňami (4-lôžkovou a 3-lôžkovou), vo väčšej z nich si môžete vychutnať romantický večer na balkóne alebo pri pozeraní filmu v televízore.

V oplotenej záhrade na Vás čaká vonkajšie posedenie v altánku so záhadným krbom. Priestranný dvor ponúka upravenú trávnatú plochu vhodnú tak na loptové hry, ako aj relax v tichej a pokojnej lokalite. Vieme Vám zabezpečiť uschovanie Vašej lyžiarskej výstroje. Pri príchode na ubytovanie priamo pri chate zaparkujete dve autá. Tešíme sa na Vašu návštevu.

ONLINE REZERVÁCIA

Vybavenie chaty: sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, rýchlovarná kanvica, hrnce, taniere, príbor, čistiace prostriedky, TV, WIFI, vnútorný krb, infrasauna.

  • Bezplatné parkovanie vo dvore
  • Domáce zvieratá povolené
  • Obchody, bar, reštaurácia, športové ihrisko do 500 metrov
  • Požičovňa bicyklov

Cenník:

Aktuálnu obsadenosť a ceny nájdete v našom online rezervačnom systéme (chaty na konci zoznamu).

ONLINE REZERVÁCIA

Viac informácii, cena a rezervácie:

Telgárt č. 452

chaty@skitelgart.sk
+421 907 223 332