392
page-template-default,page,page-id-392,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Wellness Chata Chmaroška | DOM

WELLNESS CHATA CHMAROŠKA TELGÁRT je krásne a štýlové novozrekonštruované ubytovacie zariadenie s výhľadom na Kráľovú hoľu s výbornou lokalitou priamo v centre obce Telgárt iba 1 km od lyžiarskeho strediska Ski Telgárt. Objekt sa skladá z DOMU a APARTMÁNU, ktoré sa dajú prenajať spolu alebo osobitne. Apartmán má vlastnú terasu – vchod je cez dvor chaty. V objekte sa nachádza aj malé WELLNESS, ktoré je určene nielen pre návštevníkov chaty. Vstup do wellnessu cez dvor chaty je osobitný – nenarúša tým súkromie návštevníkov chaty. 

Kapacita chaty je 9 resp. 11 osôb.

Pre hostí sú k dispozícií 3 kompletne zariadené izby (1x 4 lôžková izba, 1x 3 lôžková izba, 1x 2 lôžková izba), priestranná obývacia časť s rozkladacím gaučom, kuchyňa, kúpeľňa, predsieň a pivnica. Oplotená záhrada je vhodná na grilovanie.

 

Apartmán, ktorý sa nachádza v chate má kapacitu 3 resp. 5 osôb (3 postele, 2 miesta na rozťahovacom gauči). Je možné si chatu prenajať spolu DOM + APARTMÁN. Dokopy až 16 lôžok.

ONLINE REZERVÁCIA

Vybavenie chaty: sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, rýchlovarná kanvica, hrnce, taniere, príbor, profesionálny gril, vysávač, čistiace prostriedky, TV, WIFI, vnútorný krb, detský kútik.

  • Wellness priamo v chate
  • Domáce zvieratá povolené
  • Check-in do polnoci
  • Obchody, bar, reštaurácia, športové ihrisko do 500 metrov
  • Možnosť polpenzie/plnej penzie v Hoteli Telgárt (300 metrov od chaty)
  • Požičovňa bicyklov

Cenník:

Aktuálnu obsadenosť a ceny nájdete v našom online rezervačnom systéme (chaty na konci zoznamu).

ONLINE REZERVÁCIA

Viac informácii, ceny a rezervácie:

Telgárt č.118

chaty@skitelgart.sk
+421 907 223 332